sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Czy kruszenie marihuany sprawi, że THC dostanie się do organizmu?

Ostatnio opublikowane badania z Uniwersytetu we Freiburgu w Niemczech wykazały, że kręcenie jointa wystarczy, aby pozytywnie przejść test na obecność marihuany. Nawet pośredni kontakt z marihuaną może dać fałszywy wynik dodatni.

Czy kruszenie marihuany sprawi, że THC dostanie się do organizmu?, haszysz.info

Naukowcy wybrali 10 uczestników, którzy kręcili jednego jointa dziennie przez 5 kolejnych dni. Uczestnicy byli testowani na obecność THC w moczu, aby upewnić się, że nie palili przed ani w trakcie badań. Po pięciu dniach i pięciu skręconych jointach, we włosach większości uczestników wykryto THC i THCA.

Od dawna wiemy, że THC potrafi długo utrzymywać się w organizmie. Badanie to dowodzi, że nawet nie trzeba palić jointa, aby wynik testów okazał się pozytywny. Nawet kruszenie marihuany może spowodować, że wynik testów narkotykowych okaże się pozytywny.

Ponieważ bezpośredni, a nawet i pośredni kontakt z marihuaną może prowadzić do dodatniego wyniku na testach, to policja i sędziowie mogą mieć problemy z ustaleniem, czy dana osoba jest pod wpływem marihuany, czy tylko kręciła jointa.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Czy kruszenie marihuany sprawi, że THC dostanie się do organizmu?”


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.