sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Fundacja Alchimia Solidaria: kiedy marihuana pomaga najbardziej potrzebującym

Alchimia Solidaria to fundacja, która pochodzi od „growshopu” Alchimia, sklepu zajmującego się uprawą marihuany, który współpracuje przy licznych projektach społecznych, kulturowych i środowiskowych. Jej organizatorzy są przekonani, że firmy mogą mieć wpływ na poprawę sytuacji społeczeństwa i że marihuana może również się do tego przyczynić. Każdy, kto dokona zakupu w ich sklepie pomoże najbiedniejszym.

Fundacja Alchimia Solidaria: kiedy marihuana pomaga najbardziej potrzebującym, haszysz.info

Sklep z materiałami do upraw Alchimia GrowShop działa od kwietnia 2001 roku i zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju produktów, jakich może potrzebować hodowca marihuany. Jedenaście lat później, w kwietniu 2012 roku, jego kierownicy wpadli na pomysł, by stworzyć Fundację Alchimia Solidaria. „Odpowiedzialność społeczna jest dla nas bardzo ważna” przyznają. Jest to zobowiązanie, które jako firma chcą podjąć względem problemów społecznych, środowiskowych i gospodarczych, w sposób dobrowolny i solidarny. Wyjaśniali Dinafem wiceprezes fundacji Ramón Camps; prezes David Saulina; i sekretarz Ida Capdevila.

Według manifestu założycielskiego, Alchimia Solidaria powstała w celu dokonania zmiany w zakresie wartości środowiska biznesowego i stworzenia nowego sposobu współżycia społecznego. Sposób pracy i spojrzenie na życie osób zaangażowanych w ten projekt opiera się na bliskości, dobrym traktowaniu i zrozumieniu wśród współpracowników i klientów. „Dlatego naszym zdaniem najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia jest uścisk, jak widać na naszym logo, jeśli wiesz jak je zinterpretować.”

Aby filozofia ta stała się rzeczywistością, fundacja wspiera liczne wydarzenia kulturalne, społeczne, ekologiczne i sportowe. Wspiera również badania dotyczące marihuany medycznej, ruch na rzecz legalizacji konopi, wszelkie projekty zmierzające do normalizacji sytuacji konopi, oraz „inicjatywy, które rodzą się z tego nowego sposobu rozumienia świata, szanującego ludzi i środowisko”. Wyrażają także chęć dzielenia się częścią swoich zysków, aby przyczynić się do poprawy dobrostanu innych osób, „zamiast podążania za standardowym schematem gromadzenia tych zysków”

źródło: dinafem.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.