sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Największa plantacja marihuany na Opolszczyźnie, warta 4mln zł , zlikwidowana

Największa plantacja marihuany na Opolszczyźnie, warta 4mln zł , zlikwidowana, haszysz.info

Na początku marca, policjanci weszli na teren posesji w okolicach Nysy. Podczas przeszukania, policjanci odkryli ponad 2300 roślin konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.

W celach uprawy, podejrzany 49-latek i 53-latek zaadaptowali pomieszczenia gospodarcze, a także pokoje w domach. Oprócz roślin, policjanci zabezpieczyli również sprzęt do uprawy roślin – lampy, systemy nawadniające i wentylujące.

Miejsca w których uprawiano marihuanę, oświetlano kradzionym prądem. Wartość zabezpieczonego sprzętu do uprawy to około 150 000zł.

Kryminalni znaleźli również 64 kilogramy ściętych i gotowych do suszenia konopi indyjskich. Śledczy szacują, że zabezpieczona marihuana mogłaby osiągnąć czarnorynkową wartość około 4 milionów złotych. My jednak podejrzewamy, że nie przekroczy ona 2 milionów.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi im nawet 10 lat więzienia. To największa, jak do tej pory ilość narkotyków zabezpieczona na terenie Opolszczyzny i jedna z większych w Polsce.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Największa plantacja marihuany na Opolszczyźnie, warta 4mln zł , zlikwidowana”


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.