thcthc, thc-thc, com

Policjanci zabezpieczyli 485 gramów kokainy

file.narkotyki-kokaina-bialy-9654

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie zatrzymali 41-letniego mieszkańca Ząbek mającego związek z przestępczością narkotykową. W mieszkaniu, gdzie przebywał, funkcjonariusze zabezpieczyli około 485 gramów kokainy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, prowadząc działania operacyjne, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 44-latek wiedząc, że jest osobą poszukiwaną, od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Działania policjantów pozwoliły na wytypowanie jego aktualnego miejsca pobytu i zatrzymanie.

Na miejscu funkcjonariusze zastali również znanego im Marcina W., który wcześniej miał związek z przestępczością narkotykową. W trakcje przeszukania mieszkania Marcina W. funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli siedem krążków kokainy, zapakowanych w oddzielnych foliach, o łącznej wadze 484 gramów. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonej substancji wynosi około 145 tys. złotych.

44-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Sąd, na wniosek prokuratora oraz policjantów prowadzących sprawę, zastosował wobec Marcina W. tymczasowy areszt na okres miesiąca. Teraz może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

Sprawdź więcej

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc

seedbay

Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.