sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Ponad 900 porcji narkotyków przechwycili policjanci

Ponad 900 porcji narkotyków przechwycili policjanci, haszysz.info

Świdniccy policjanci przechwycili amfetaminę, marihuanę i mefedron. Z ilości tych można by uzyskać ponad 900 porcji handlowych narkotyków. Zatrzymano też 29-letniego posiadacza tych niedozwolonych substancji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Na początku września br., w okolicach Świdnicy, funkcjonariusze Wydziału Prewencji, realizując informację operacyjną, zatrzymali poruszającego się samochodem marki vw golf, 29-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie oraz handel narkotykami i dopalaczami. Informacja okazała się trafiona. W samochodzie i przy mężczyźnie policjanci znaleźli niedozwolone substancje, przeszukali również miejsca zamieszkania mężczyzny. Tam policjanci natrafili na kolejną partię środków odurzających i substancji psychotropowych. Zabezpieczono amfetaminę, marihuanę, z których można by uzyskać ponad 900 porcji narkotyków oraz mefedron.

Ponadto w mieszkaniu podejrzewanego funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz pakiet woreczków strunowych służących do porcjowania niedozwolonych substancji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Teraz 29-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.