sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Sztuczny Haszysz, Hasz Jak Rozpoznać?

Sztuczny hasz jest nasączany syntetycznymi kannabinoidami, aktualnie najczęściej są to AM-2201 i UR-144 – każdy z nich jest wielokrotnie mocniejszy od THC, zdecydowanie mocniej uzależniający i poważnie może wpłynąć na zdrowie psychiczne jak i fizyczne.

Sztuczny Haszysz, Hasz Jak Rozpoznać?, haszysz.info

Parę lat temu na rynku pojawił się nowy produkt – tzw. „fake hash”, „syntetyczny hasz”. W dzisiejszych czasach jego dystrybucja poważnie się rozpowszechniła. Produkt ten w konsystencji oraz wyglądzie jest nie do odróżnienia od oryginału dla osoby, która nie miała go nigdy w rękach, zapach zależy od naniesionych aromatów, dzięki którym można uzyskać zapach prawdziwego haszu. Sztuczny hasz jest nasączany syntetycznymi kannabinoidami, aktualnie najczęściej są AM-2201 i UR-144 – każdy z nich jest wielokrotnie mocniejszy od THC, zdecydowanie mocniej uzależniający i poważnie może wpłynąć na zdrowie psychiczne jak i fizyczne.

I co ma z tym zrobić zwykły palacz?
Otóż, wbrew pozorom, by nie zostać oszukanym wystarczy przeczytać poniższy tekst:
JAK POZNAĆ SZTUCZNY HASZ?

Najprościej rozpoznać imitację zwilżając ją i przejeżdżając po kartce papieru – jeśli pozostawi ona za sobą widoczną smugę barwy pomiędzy żółcią, zielenią i brązem – na 95% będzie nadawać się do wyrzucenia. Dla upewnienia sprawdzamy próbkę z pomocą wiedzy zamieszczonej poniżej:

Sztuczny hasz ma często zapach kwiatów lub cytrysów, lecz nie jest to zasadą.
Sztuczny hasz jest bardziej plastyczny od oryginału, choć też nie jest to regułą – można uzyskać go nawet w formie „kostki”.
Hasz ten ma gorzki, ziołowy (nie marihuanowy) posmak. Fani etnobotaniki rozpoznają w tym damianę. Bywa też wyczuwalny smak mydła czy też cukru.
Rozpuszczalność w wodzie. Jeśli mamy w ręku prawdziwy hasz – nie powinno to na niego szczególnie wpłynąć, gdyż jak każdy dobrze wie – THC jak i inne naturalne kannabinoidy są trudno rozpuszczalne w wodzie. Syntetyczny hasz natomiast zacznie się „rozpuszczać”, kleić do palców, rozpadać oraz pozostawiać plamy w kolorze od żółtego, przez zielony, do brązowego.
Podczas palenia często „wrze” (nie jest to regułą).

W internecie istnieją strony oferujące hurtowe ilości tego produktu! W Polsce również możemy takowe znaleźć. Oferują one „haszysz” z zerową zawartością THC, który wystarczy nasączyć chemicznymi substancjami i produkt gotowy do użycia i transportu na polskie ulice!
OSTRZEGAMY UŻYTKOWNIKÓW KONOPI! UZBROJCIE SIĘ W WIEDZĘ I BOJKOTUJCIE TEN PRODUKT. DILER I PRODUCENT NIE DBA O WASZE ZDROWIE TYLKO O ZYSK! A TA SUBSTANCJA JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA DLA ZDROWIA!!

źródło: wolnekonopie.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Sztuczny Haszysz, Hasz Jak Rozpoznać?”


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.