thcthc, thc-thc, com

Mapa pokazująca, w których krajach pali się najwięcej marihuany

Mogłoby się wydawać, że kraje, które mają liberalne prawo dotyczące marihuany, takie jak Holandia, będą na szczycie listy państw, w których pali się najwięcej marihuany. Ale najnowsza seria map pokazuje, że w rzeczywistości Islandia pali najwięcej trawki, a Holandia nie zmieściła się nawet w pierwszej piątce.

Islandia jest Państwem, w którym na 1000 dorosłych osób, między 160 a 190 osób pali jointy. Marihuana jest nielegalna w tym chłodnym kraju, ale użytkownicy trawki są tolerowani, tak samo jak posiadanie niewielkich ilości. Nie jest jasne, dlaczego ganja jest tak popularna, ale może to dlatego, że piwo stało się legalne dopiero 25 lat temu, a alkohol jest drogi.

Mapa krajów, w których pali się najwięcej mairhuany

Stany Zjednoczone są drugim największym regionem, gdzie konsumuje się najwięcej marihuany. W USA pomiędzy 130 a 160 osób na 1000 dorosłych mieszkańców pali trawkę. Dalej w kolejności jest Hiszpania, gdzie 10% społeczności to palacze.

Chociaż to dziwne, to Holandia, która słynie z marihuany, coffeshopów i liberalnego prawa narkotykowego, nie zmieściła się w pierwszej piątce.

Wyniki dla innych substancji takich jak alkohol, kokaina i amfetamina również są ciekawe.

Mapa krajów, w których pije się najwięcej alkoholu

Mapa Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii pokazuje, że 893 na 1000 dorosłych Norwegów piło alkohol w ciągu ostatniego roku.

Mapa krajów, w których używa się najwięcej amfetaminy

Około 19 na 1000 dorosłych Amerykanów miało kontakt z substancjami takimi jak amfetamina przynajmniej raz w roku.

Mapa krajów, w których używa się najwięcej kokainy

Kolejna mapa pokazuje, że kokaina najczęściej zażywana jest w USA i Hiszpanii. W obu krajach, 23 na 1000 osób używa kokainy.

źródło: faktykonopne.pl

Sprawdź więcej

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc

seedbay

Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.