Moon Rock: Co To Jest i Jak To Zrobić

Moon Rock to najnowszy, cannabisowy trend. Wyobraź sobie najsmaczniejszy i najmocniejszy kwiat marihuany, jaki kiedykolwiek paliłeś. Moon Rock jest właśnie takim czymś, ale o 10 razy silniejsze. Ten artykuł ma na celu wyjaśnienie, czym jest Moon Rocks i w jaki sposób możesz zrobić swoje własne. Jeśli szukasz najdroższego okrucha zioła, to będzie to właśnie Moon Rock.

Jednak nie jest to taki zwykły okruch. Moon Rock jest tak drogocenne jak kawałek księżyca i to z dobrego powodu. Nie będziesz po nim tak zwyczajnie na haju. O wiele bardziej powoduje on poczucie wbicia w kanapę.

Czym są Moon Rocks?
Istnieje wiele spekulacji na temat powstania pierwszego Moon Rock. My wiemy, że pierwszą osobą, która go stworzyła był raper Kurupt i dzięki niemu Moon Rocks stały się słynne w Stanach Zjednoczonych. Kurupt wraz ze swoim wspólnikiem Dr Zodiakiem są odpowiedzialni za pojawienie się na rynku cannabisowym Moon Rocka i dlatego też dostępny w tamtejszych sklepach „OG“ Moon Rock nosi nazwę Dr Zodiak’s Moonrock.

No więc co to jest ten Moon Rock? W gruncie rzeczy jest to ogromny kwiat cannabisu, który został zanurzony w oleju haszyszowym i obtoczony kiefem. Brzmi ciekawie, nieprawdaż? Jednak nie wszystkie Moon Rocks są produkowane w ten sam sposób. Jeśli zarówno zioło jak i olej oraz kief nie są dobrej jakości, to poziom THC Moon Rocka może okazać się nie taki, jaki powinien być. Przyjmuje się, że wysokojakościowy Moon Rock ma poziom THC około 50%. Holy Smokes!

Moon Rock to eksplozja smaku. Jest to najlepszy sposób na zjednoczenie trzech światów marihuany w jednym przeżyciu. Smak kiefu oraz oleju zjednoczony ze świeżością zioła to recepta na zaspokojenie oczekiwań każdego, prawdziwego stonera, który nie może się zdecydować.

Należy jednak być ostrożnym. Istnieją „producenci”, którzy sprzedają swoje najgorsze pąki jako Moon Rocks. Z tego powodu lepiej jest zrobić je samemu ze swojego własnoręcznie stworzonego zioła. Poza tym powinieneś żyć w takim miejscu na ziemi, gdzie dostanie Moon Rocka jest czymś niemożliwym. Wtedy stworzenie własnych Moon Rocków naprawdę będzie się opłacało.

Jak robi się Moon Rocks?
Aby zrobić swoje własne Moon Rocks będziesz potrzebował dosyć dużą ilość zioła, a dokładniej pąków. Poza tym potrzebny Ci będzie kief, który znajdziesz na dnie swojego grindera. Jest to świetny sposób na wykorzystanie kiefu, bo zazwyczaj nie wiemy co robić z tym drobnym pyłkiem, który przecież jest bogaty w THC. Najlepiej, gdy zaczniesz go gromadzić na kilka miesięcy przed planowanym robieniem Moon Rocków. Poza tym będziesz jeszcze potrzebować olej haszyszowy (albo inny klejący się koncentrat).

  1.  Weź jeden z większych i grubszych pąków, jaki posiadasz w swoim zbiorze. Im większy i gęściejszy, tym lepszy będzie produkt końcowy.
  2. Teraz czas na olej bądź koncentrat. Jeśli jest on zbyt gęsty, najpierw go lekko podgrzej, aby był wystarczająco płynny. Weź pipetkę albo strzykawkę i zacznij nią powoli oblewać kwiat. Aby umieścić jak największą ilość oleju, musisz być cierpliwy. Uważaj, aby nie przesadzić, bo wtedy trudniej będzie Ci wysuszyć oraz palić Moon Rock.
  3. Aby całkowicie i równomiernie obtoczyć kwiat w kiefie użyj szczypców. Możesz też użyć po prostu palców, ale wtedy zrobi się z tego bałagan i wszystko będzie uciapane.
  4. Umieść swój Moon Rock w suchym miejscu do wyschnięcia, a po 24-48 godzinach będzie gotowy do palenia.

Jak pali się Moon Rocks?
Już wiesz, jak zrobić Moon Rock, ale teraz chciałbyś spróbować swojego dzieła, a nie wiesz, jak się do niego zabrać. Zatem oto kilka cennych wskazówek:

  • Użyj najlepiej skalpela, aby pokroić swój Moon Rock na mniejsze części. W żadnym przypadku nie używaj grindera, gdyż cały koncentrat będzie się do niego kleił i tylko wszystko zmarnujesz.
  • Szklane bongo albo fajka to tak naprawdę jedyny sposób na palenie Moon Rocka. Rozdrobnienie go na tyle, aby zwinąć w jointa jest niemożliwe.
  • Będziesz potrzebował duuuużo ognia aby rozpalić swój Moon Rock. Użyj lepiej zapalniczki żarowej niż zwykłej.

Najważniejszą radą jest jednak rozluźnienie się. Jeśli Twoje materiały były dobrej jakości i wszystko zrobiłeś zgodnie z instrukcją, to Twój Moon Rock będzie bardzo mocny. Jest on w stanie powalić nawet mocno zaawansowanych palaczy. Jeśli więc dopiero co zaczynasz swoją przygodę z konsumowaniem marihuany, radzimy albo trochę poczekać, albo palić Moon Rocka w towarzystwie kogoś zaufanego, kto będzie nad Tobą czuwał.

Moon Rocks nie zostały stworzone po to, aby dodać Ci siły na cały dzień. Jest to czysta przyjemność i powalenie. Delektuj się więc swoją wyprawą na księżyc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.