sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Samokwitnące Nasiona Marihuany – Pro i Contra

Samokwitnące Nasiona Marihuany   Pro i Contra, haszysz.info

Niedługo po pojawieniu se na rynku feminizowanych nasion marihuany, w 2008 roku pojawiły się tzw, nasiona z autofloweringiem. Jak sama nazwa wskazuje, kwitną one przez mniejszy okres czasu i wymagają mniej pielęgnacji niż regularne lub feminizowane nasiona. Samokwitnące nasiona marihuany weszły na rynek jako idealne rozwiązanie dla doświadczonego hodowcy, a ich parametry jakości, zarówno pod względem aromatu jak i smaku, a także działania, dorównały swoim kuzynom. Dla bardzo wymagających hodowców stały się one cenną alternatywą.

W razie wątpliwości: ich rośliny są również feminizowane.

Plusy:

Szybkość:
Niewątpliwie wielką zaletą samokwitnących nasion to szybkość, z jaką się rozwijają. Okres kwitnienia zależy od odmiany, ale w każdym razie masz pewność, że maksymalny okres do żniw to dwa i pół miesiąca.

Obchodzenie się z nimi:
Chociaż różnice w jakości autofloweryzowanych roślin w porównaniu z innymi sfeminizowanymi roślinami stają się coraz mniejsze, to odmiany samokwitnące produkują mniejsze rośliny, które nie tylko są łatwiejsze w uprawie, ale i też idealne dla dyskretnej uprawy na balkonie lub tarasie. Jeśli marzy Ci się roślina, która jest łatwy w uprawie i do ukrycia wśród kwiatów i donic w Twoim ogrodzie, to autoflowering jest bez wątpliwości stworzony właśnie dla Ciebie.

Łatwa uprawa:
Rośliny samokwitnące są same w sobie na ogół łatwe w uprawie. Odnosi się to zarówno do uprawy indoor jak i outdoor. Przy uprawie indoor nie jest wymagany fotoperiodyzm, czyli zmiana proporcji okresów ciemności i światła w rytmie dobowym, ponieważ rośliny rosną na własną rękę i same zaczynają kwitnąć. Oznacza to, że tworzą one pąki, niezależnie od godzin naświetlenia.

Wady:

Produkcja:
Ze względu na swoje małe rozmiary rośliny samokwitnące mają tę wadę, że jedna roślina produkuje mniej nasion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.