USA: Senator stanu Utah przed kamerą próbuje marihuany

Podczas transmisji na żywo senator stanu Utah w USA po raz pierwszy w swoim życiu spróbował cannabisu. Uważa on, że jak może oceniać coś, o czym w ogóle nie ma pojęcia?

Przed głosowaniem na temat sytuacji prawnej cannabisu w stanie Utah, senator Jim Dabakis z partii Demokratów postawił sobie dokładnie to pytanie. On sam jeszcze nigdy w życiu nie próbował cannabisu i nie miał z nim styczności. Aby z czystym sumieniem móc wziąć udział w referendum, uczynił coś, o czym wszyscy inni w parlamencie nawet we śnie by nie pomyśleli. Zjadł on przepołowionego żelka, który zawierał THC.

Dabakis postanowił nagrać swój wyczyn i to dwa razy. Najpierw nagrał się przed i w trakcie spożywania żelka, a za drugim razem nakręcił film następnego dnia, aby móc opowiedzieć o swoich przeżyciach. Jak przyznaje, poczuł lekkie działanie psychoaktywne, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Jak sam powiedział: „It’s not that big a deal!”. Brzmi raczej, jakby był zawiedziony.

Senator zachęcił wszystkich biorących udział w referendum, szczególnie ultrakonserwatywnych prohibicjonistów do tego, aby nie głosować na podstawie swoich ideologicznych przekonań oraz stereotypów.

Całą akcję możecie obejrzeć na: THC-THC.TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.