Burger King: Zamów frytki, dostaniesz zioło

Ci, którzy w jednej z fast foodowych restauracji Burger Kinga w małym amerykańskim miasteczku Epping zamawiali ekstra chrupiące frytki, podobno dostawali coś więcej niż tylko frytki. Jednak miało to miejsce tylko wtedy, gdy trafili na obsługę niejakiego Nasty Boya, który stał przy frytkownicy.

Jeden z ukrytych funkcjonariuszy policji w Stanach Zjednoczony zdemaskował dosyć kreatywnego dealera marihuany. Garrett N., zwany jako Nasty Boy pracował w Epping w Stanie New Hampshire w miejscowej placówce Burger Kinga, jak podaje gazeta „The Portsmouth Herald” na swojej stronie internetowej.

W momencie gdy znajomi klienci podjeżdżali pod Drive-In, pytali o Nasty Boya i na końcu zamawiali porcję ekstra chrupiących frytek, otrzymywali marihuanę – w pustym papierowym kubku do kawy, starannie oddzielone od reszty zamówienia.

Bynajmniej tak wyglądało to w przypadku funkcjonariusza, który składał „undercover” swoje zamówienie.

Wśród osobistych rzeczy podejrzanego dealera w restauracji znaleziono jeszcze więcej porcji marihuany. Ponadto aresztowano jedną z pracownic restauracji, która miała pomagać podejrzanemu przy dealowaniu.

Obydwoje przestępców wypuszczono na wolność po wpłaceniu kaucji w wysokości 2500 dolarów, a 22 lutego mieli oni stanąć przed Sądem.

Nie wiadomo od jak dawna można było nabyć marihuanę przy okienku drive-in w tamtejszym burger kingu. Portal vice.com wyraził już swoje oburzenie tym, że New Hampshires Parlament odrzucił ustawę o legalizacji marihuany.

Wiemy jednak, że projekt Nasty Boya już zrealizowano w stanie Colorado, gdzie marihuana jest legalna. Powstał tam sklep z okienkiem drive-in, gdzie można szybko i wygodnie kupić marihuanę.

Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule: Konopny Drive-In w Colorado

Wiemy też, że jeszcze inna taka placówka powstała także w stanie Oregon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

4 komentarze “Burger King: Zamów frytki, dostaniesz zioło”


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.