Na zalecenie medyczne

Naukowcy z Uniwersytetu w szwajcarskim Lusanne są zdania, że elektryczne papierosy (czy też waporyzatory) oferują bezpieczną i skuteczną metodę zażywania medycznego cannabisu. Naukowcy sami wytworzyli olej z zawartością marihuany do użytku w e-papierosie i mogli pochwalić się pozytywnymi wynikami.

Z jednej strony ta metoda jest o wiele zdrowsza niż konsumpcja cannabisu wraz z tytoniem, czyli jego palenie, a z drugiej strony umożliwia ona konsumentom i konsumentkom tak zwane minimalne dozowanie, czyli konsumpcję małych dawek w ciągu dnia, co przy tabletkach i ekstraktach w ogóle nie jest możliwe.

Jest to wspaniała metoda do zastosowania cannabinoidów. Celem tej metody jest, aby pacjent został wyleczony bez skutku odczuwania rauszu – powiedział Vincent Varlet, który jest jednym z prowadzących badania naukowe.

Zespół badawczy wyekstrahował za pomocą butanu aktywne cząstki cannabisu i tym sposobem stworzył skoncentrowany olej. Na końcu zbadano jak ten olej będzie się sprawdzał w dostępnych na rynku waporyzatorach. Badanie to pojawiło się w Scientific Reports, który ukazuje się w sieci dzięki Nature Publishing Group.

Wyjaśniono tam między innymi w jaki sposób można spożywać terapeutyczne dawki cannabisu w elektronicznym papierosie, aby się nie upalić i nie doznać uczucia haju. Waporyzacja cannabisu to bardzo wyrafinowana, skuteczna, przyjazna konsumentowi i bezpieczna alternatywa dla palenia medycznej marihuany – jak mówią sami naukowcy.

Coraz częściej słyszymy o tym już nie tak nowym trendzie spożywania marihuany i docierają do nas same pozytywne doświadczenia związane z terapeutycznym zastosowaniem cannabisu poprzez waporyzację. Ta metoda staje się coraz bardziej popularna wśród konsumentów cannabisu, przede wszystkim ze względu na jest precyzyjność, skuteczność, ale i też łatwość zakamuflowana się w tłumie.

Waporyzacja jest to całkowicie bezpieczna metoda konsumpcji marihuany, gdyż bardzo trudno rozpoznać i wyczuć, co znajduje się w elektronicznym papierosie. Istnieją również już firmy, które specjalizują się w produkcji waporyzatorów przeznaczonych tylko i wyłącznie do spożywania cannabisu, jak na przykład ten:

https://haszysz.info/?p=665

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.