cbd, olej, konopny, krople, na raka nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep

Legendarna indika – BUBBA KUSH

Bubba Kush to jedna z najbardziej pożądanych odmian dostępnych obecnie na rynku cannabis. A sukces będzie dzielić z nią jej samokwitnąca siostra, która póki co dzieli nazwę, za którą kryje się seria dziwnych ciekawostek i zbiegów okoliczności: chęć przedsiębiorczości kilku młodych Amerykanów z lat 90-tych, motywacja twórców nowych odmian konopi, które pojawiły się w tym czasie i w wielu przypadkach brak wiedzy. Niektórzy nawet nie znali nazw odmian, które palili lub uprawiali, choć mieli w swoich rękach rośliny, które miały przejść do historii.

Bubba Kush to jedna z najbardziej popularnych odmian w USA, najbardziej charakterystycznych Kush i prawdopodobnie jedna z najlepszych odmian Indica na świecie.

Ale jakie są początki tych odmian? I skąd pochodzi Bubba? I co oznacza Pre ’98? Aby odpowiedzieć na te pytania musimy odbyć podróż na Florydę, we wczesne lata 90-te; a może powinniśmy cofnąć się jeszcze dalej w czasie i w przestrzeni i udać się na pola uprawne, które wiele lat temu rosły w górach Hindukuszu.

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Legendarna indika – BUBBA KUSH”

olej cbd, konopny, cbd, thc
nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc, sklep


Ta witryna haszysz.info wykorzystuje pliki cookies.