sklep z żeńskimi nasionami marihuany, konopi, trawki, thc

Pokemon Go pod wpływem marihuany

Zbyt często ludzie decydują się na samotne spędzenie weekendu na kanapie przy paleniu jointa. Oczywiście, że fajnie jest poświęcić sobie samemu czas i absolutnie nic nie robić, ale nie powinno stać się to rutyną. W końcu przez to rodzą się też stereotypy, na przykład, że konsumenci marihuany są leniwi. A więc wstawajcie ze sowich kanap i łapcie pokemony!

Pokemon Go pod wpływem marihuany, haszysz.info

Już od dawna popularna gra Pokemon Go zdaję się ułatwić palaczom marihuany podjęcie decyzji czy mają zostać oni w domu czy raczej wyjść na świeże powietrze i odkryć trochę natury. Pomyśl sobie tylko, że w tym czasie, kiedy siedzisz w domu, mógłbyś spotkać niezwykle rzadkiego pokemona.

Ale musisz uważać. Nie daj sobie przez pokemona za bardzo odwrócić swojej uwagi. Mianowicie pewien 30 latek z Monachium stał się ofiarą swojego fanatyzmu pokemonami i samej gry Pokemon Go.

O godzinie 6:20 rano w jednej ręce trzymając jointa a w drugiej smartfona stanął on przy jednej z ulic i chciał zdobyć dla swojej drużyny tamtejszą arenę.

Przejęty grą nie zauważył, że w jego stronę zbliża się pieszy patrol policji. Jedyne co zdołał powiedzieć to „o cholera” i spytał funkcjonariuszy, czy mógłby tylko dokończyć swoją rozgrywkę. I nie jest on jedynym zatrzymanym, który zwrócił uwagę policjantów.

W Stanach Zjednoczonych pewien mężczyzna udał się w środku nocy na połowie na pokemony. W parku poznał on dwóch nastolatków i zaczął wymieniać się z nimi opinią na temat gry Pokemon Go, gdy nagle zjawiła się policja.

Dla tych trzech trenerów pokemonów niełatwo było się wytłumaczyć przed policją i ją przekonać do tego, że grają tylko w tą grę, a nie, jak to wygląda, handlują narkotykami.

Mężczyzna na koniec dodał tylko, że wygląda na to, że najwidoczniej wygląda to zbyt dziwnie, kiedy dwojga czarnoskórych nastolatków spędza czas z czterdziestoletnim białym mężczyzną o trzeciej w nocy w parku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.