Niemcy: Cannabis w największym sejfie północnej części kraju

Bad Bramstedt to miasteczko liczące zaledwie 14.000 żywych dusz, położone w Północnych Niemczech. Od niedawna zyskało ono jednak spore zainteresowanie pewnego przedsiębiorstwa cannabisowego z Kanady.

Nuuvera, bo tak brzmi nazwa tej firmy, zajmuje się produkcją medycznej marihuany i ma zamiar, dzięki masywnemu importowi około 1,2 ton cannabisu załatać wszelkie braki, które często mają miejsce odkąd w Niemczech zalegalizowano medyczną marihuanę.

W związku z tym firma Nuuvera wybuduje w tym małym północno-niemieckim miasteczku masywny i posiadający najwyższy poziom bezpieczeństwa i wysoką klauzulę tajności magazyn, w którym zostanie umieszczony jeden z największych i najcięższych sejfów jakie znajdują się w Północnych Niemczech.

W tym ważącym kilkaset kilogramów monstrum wykonanego z żelbetonu w przyszłości ma być przechowywany cannabis o wartości nawet 10!!! milionów euro. Niedługo ma zostać dokonane pierwsze przekopanie ziemi na symbol otwarcia budowy i już latem tego roku budowla ma dobiec końca.

Wszystkich tych, którzy mieliby wpaść na jakiś głupi pomysł od razy ostrzegamy, że w pobliżu planowanej budowli znajduje się komisariat policji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.