Premium-bio-manufaktura sadzonek marihuany

Czyli najlepsze sadzonki we Wiedniu. Wymagający ogrodnicy z Austrii wiedzą już, że jeśli chcą sadzonki marihuany w 100 procentach biologicznego pochodzenia i wyhodowane wyłącznie na organicznych materiałach wyjściowych, muszą udać się do Premium Genetics. Przez ostatnie dwa lata ich interes znacznie się powiększył. Podczas gdy kiedyś można było u nich nabyć wyłącznie klasyczne odmiany, to teraz na klientów czeka tam prawdziwa mekka odmian.

Premium Genetics świętuje w tym roku swój drugi jubileusz. Jak się okazuje, klienci sklepu bardzo chwalą sobie wysoki poziom wiedzy i duże doświadczenie firmy, a co najważniejsze są zadowoleni z trwale wysokiej jakości oraz zdrowego wyglądu i witalności sadzonek. Dzięki specjalnie stworzonej metodzie kultywacji roślin, która jest stosowana w manufakturze, każda z sadzonek jest przygotowana i nastawiona na różnego rodzaju życzenia klienta. Dzięki temu klient nie będzie miał problemu w hodowli swoich sadzonek i nie będzie miał żadnych przykrych niespodzianek.

Warto zauważyć, że w nazwie Premium Genetics nie na darmo widnieje słowo manufaktura. Wszystkie sadzonki są bowiem w 100 procentach wyrobem ręcznym, począwszy od zasadzenia aż po podlewanie. Ponadto wszystkie rośliny odżywiane są wegańsko i bez żadnych chemicznych dodatków czy nawozów, co nie tylko sprzyja roślinom, ale i ludziom oraz całej naturze. Rośliny te mogą być spokojnie i bez wahania używane do parzenia herbaty, czy robienia smoothie.

Trzeba przyznać, że wybór odmian sadzonek jest tu już dosyć spory, a od niedawna jest tu także kilka nowości prosto ze Stanów Zjednoczonych – czyli America’s Most Wated! Gorilla Glue #4, Girl Scout Cookies, Gelato czy Canna-Tsu. Poza tym można znaleźć nowości wśród klasycznych odmian – Painkiller, Dark Commander, The Incredible Bulk, Skins Skunk, King Kong i Chocolope Kush to tylko kilka z dostępnych nowości.

Premium Genetics posiada również 10 samodzielnie wyhodowanych odmian przeznaczonych dla pacjentów, takie jak CBD Prime Med, która jest pierwszą własną odmianą leczniczą.

Premium Genetics to nie tylko producent, ale i handlarz hurtowy oraz detaliczny. Ze względu na ogromne zainteresowanie klientów już nie długo mają powstać nowe hale produkcyjne, aby nikt nie musiał wychodzić stąd z pustymi rękami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.