Justin Bieber Sprzedaje Jointy

A Swoje Zioło Bierze z Kalifornii

Gwiazda pop Justin Bieber wszedł w marihuanowy biznes. Piosenkarz przy pomocy firmy partnerskiej sprzedaje jointy nazwane na cześć przeboju „Peaches”. Mówi, że chce także wyeliminować uprzedzenia do tego narkotyku.

Justin Bieber: „Znalazłem teraz w moim życiu miejsce dla produktów cannabisowych”

W swojej piosence “Peaches” Bieber śpiewa: „I got my peaches out in Georgia, I get my weed from California”. I tutaj śpiewa prawdę, ponieważ Kanadyjczyk z pomocą kalifornijskiej firmy wszedł w marihuanowy biznes.

Firma Palms Premium połączyła siły z Bieberem, aby wspólnie z 27-latkiem sprzedawać produkty z marihuany. Wśród nich są m.in. jointy o nazwie „Peaches Pre-Rolls” – nazwane tak na cześć piosenki z ostatniego studyjnego albumu Biebera. Jak podaje firma, jointy są dostępne w amerykańskich stanach Kalifornia, Nevada, Massachusetts i Floryda.

Bieber powiedział, że chce uruchomić własną linię produktów z konopi, aby pomóc wyeliminować uprzedzenia wobec tego narkotyku. Marihuana może pomóc w problemach psychologicznych.

Niektórzy próbowali wzbudzić w nim poczucie winy za używanie marihuany, Bieber jednak powiedział na łamach Vogue, że teraz znalazł w swoim życiu miejsce dla produktów z marihuany, które były przydatne w jego ludzkim doświadczeniu. Nie wiadomo, ile Bieber zarabia na tej biznesowej współpracy.

Narotykowa Przeszłość Justina Biebera

„To było naprawdę przerażające” – powiedział wtedy Bieber w jednym z odcinków swojej serii na YouTube: „Obudziłem się rano i pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było połknięcie tabletek i wypalenie jointa.”

Bieber poinformował, że był uzależniony od tabletek i marihuany od 13 roku życia. Kiedy zażywał również ecstasy i grzybki halucynogenne, sięgnął dna. Jego partnerka Hailey Baldwin namawiała później Bieber, aby pozostał czysty. Para pobrała się w 2018 roku.

Coraz więcej znanych osób – w tym nagrodzona Oscarem aktorka Nicole Kidman, raper Jay-Z, guru stylu życia Martha Stewart i piosenkarz Willie Nelson – nawiązało współpracę z producentami konopi lub wprowadziło na rynek własne linie produktów z marihuany.

Używanie marihuany jest legalne w kilku stanach w USA. Pod koniec marca nowojorska legislatura po latach sporów utorowała drogę do legalizacji marihuany, dzięki czemu Nowy Jork stanie się 15 stanem USA, w którym marihuana może być swobodnie używana od 21 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.