cbd, olej, konopny, krople, na raka nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep

Ponad 700 kilo: spedytorzy szmuglowali zioło w firmowych samochodach

To oczywiste, że wielu ludzi w dzisiejszych czasach oprócz stałej pracy dorabia sobie jeszcze po godzinach…

Tak też było w przypadku grupy kierowców pewnej firmy transportowej, którzy za pośrednictwem swoich firmowych samochodów ciężarowych stali się odpowiedzialni za jeden z najbardziej spektakularnych przypadków przemycanie narkotyków ostatnich lat.

Kierowcy zajmowali się przewozem towarów w całej Europie. Jak się okazało w momencie zatrzymania przewozili oni łącznie 375 kilo marihuany i 326 kilo haszyszu. Ponadto policja znalazła łącznie 26 kilo amfetaminy, 49.000 tabletek ecstasy i kilogram MDMA.

Ponadto policja znalazła rekordową liczbę dawek LSD (49.500 sztuk). Jedenastu członków grupy przestępczej pochodzili z różnych krajów i zostali zatrzymani już w styczniu na terenie Niemiec po tym, jak otrzymano wskazówki ze Szwecji. Całą sprawa została dopiero teraz opublikowano.

Niemiecki urząd federalny szacuje wartość znalezionych narkotyków na 9,8 milionów euro, a niemiecki prokurator Thorsten Kahl uważa, że grupa działała na skalę międzynarodową już od 2016 roku i przez ten czas przemycili nawet siedem ton narkotyków przez Europę.

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny, cbd, thc
nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc, sklep


Ta witryna haszysz.info wykorzystuje pliki cookies.