USA: Kobieta Leczy Swoją Córkę Tylko Ziołami i Cannabidiolem (CBD)

Kylee Dixon (13) z Oregon choruje na guza wątroby. Lekarze uważają, że może ją uratować jedynie operacja i chemoterapia. Jednak zarówno jej mama, Christina Dixon (35), jak i ona sama zdecydowały się przeciwko podjęciu takich kroków. Cała sprawa zaszła tak daleko, że wmieszał się w nią Sąd, który wydał nakaz zoperowania dziewczynki.

Nastolatka Kylee Dixon nie kontynuowała chemioterapii

W marcu 2018 roku u Kylee wykryto nowotwór. Po sześciu miesiącach przyjmowania chemioterapii jej mama Christina Dixon zdecydowała jednak, że zabierze swoją córkę ze szpitala do domu i będzie ją leczyć tylko i wyłącznie alternatywnymi metodami, czyli ziołami, witaminami oraz olejem CBD.

Christina wierzy, że uda jej się wyleczyć córkę, u której wykryto rozrodczaka zarodkowego, podając jej wyłącznie naturalne środki lecznicze, między innymi olej CBD, mimo że nie istnieją żadne badania naukowe, które potwierdzałyby skuteczność takiej terapii. Tak bynajmniej podaje amerykański kanał informacyjny KGW 8 w Portland, stanie Oregon.

Sama Kylee wypowiedziała się przeciwko chemioterapii oraz operacji. Woli dalej stosować alternatywne metody, jak przyznała w filmie umieszczonym na YouTube. Jej rodzina założyła stronę internetową GoFundMe dla Kylee alternatywnego leczenia, na które darczyńcy przekazali już ponad 7.000 dolarów.

Matka i córka uciekły przed planowaną operacją

Kłopoty rodziny miały w czerwcu 2019 roku swoją kontynuację. Kylee miała zostać zoperowana, jednak jej matka jak i ona sama nigdy nie stawiły się w szpitalu. Po niestawieniu się na operację do sprawy wkroczył sąd, który nakazał zoperować chorą na raka trzynastolatkę, co dodatkowo wprowadza jej mamę w szał.

Według wyroku sądu Kylee miała zostać przekazana pod opiekę władz. Dixon uciekła więc ze swoją córką, jednak po kilku dniach została złapana wraz z córką w sąsiednim stanie Nevada. Kylee od tamtego momentu znajduje się pod opieką rodziny zastępczej. W lipcu sąd wydał kolejny wyrok, na mocy którego Christina Dixon nie ma prawa podejmować żadnych decyzjo związanych z leczeniem jej nieletniej córki.

Dwa dni temu, 19 sierpnia, sąd zadecydował, że Kylee niedługo ma się stawić u lekarza na wizycie, gdzie zostanie przygotowana do zaplanowanej operacji, podczas której ma zostać usunięty jej guz. Następny termin w sądzie jest zaplanowany na wrzesień, gdzie Christina dalej chce walczyć o swoje prawa.

Kylee na początku czerwca 2019 roku po przyjęciu chemioterapii zapadła w śpiączkę, jak napisała jej mama na stronie poświęconej Kylee na Facebooku – Kylee’s Fight.

Szanse na przeżycie przy rozrodczaku zarodkowym

Rozrodczak zarodkowy to bardzo rzadko występująca forma nowotworu, który głównie diagnozowany jest u dzieci. Jeśli jest on odpowiednio leczony, szansa na przeżycie pacjenta przez następne pięć lat wynosi 60 procent.

Naukowcy odkryli w naszych komórkach tak zwany „Kill-Code”

Amerykańscy naukowcy w 2018 roku odkryli w naszych komórkach coś w rodzaju systemu samozniszczenia, który może umożliwić leczenie nowotworów bez potrzeby użycia ciężkiej chemioterapii.

CBD a nowotwory

Wiadomo jednak, i istnieje w międzyczasie wiele dowodów na to, że CBD, czyli substancja zawarta w roślinie marihuany, jest bardzo skuteczny w walce z wszelkiego rodzaju nowotworami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © haszysz.info - Blog Haszysz to newsy i informacje o marihuanie.